Совршена комбинација
  на храна и забава!

  Вашите омилени Chipicao производи ви ја да даваат потребната сила за игра!
  Откријте супер голем жетон за игра со вашите омилени Gormiti ликови
  во секој кроасан, мини кроасан, бисквит и тортичка.
  Започнете ја играта со вашите пријатели!

  Croissant
  Croissant

  Croissant

  Вашиот омилен единечен кроасан, направен од меко тесто и исполнет со вкусен какао крем кој што ви ја дава потребната енергија и вкусот што го сакате.
  ГОЛЕМИНА:  60g
  Mini Croissants
  Mini Croissants

  Mini Croissants

  Мини кроасани, направени од меко тесто и исполнети со вкусен какао крем, за многу вкусни залчиња.
  ГОЛЕМИНА:  60g
  Cake Bar

  Cake Bar

  Вкусна тортичка со крем од ванила прелиена со прекрасна вкусна чоколада. Ќе Ве воодушеви!
  ГОЛЕМИНА:  64g
  Biscuits
  Biscuits

  Biscuits

  Cендвич бисквити исполнети со вкусен какао крем, за секој момент од денот.
  Ќе се вљубите во нив!
  ГОЛЕМИНА:  50g
  GORMITI © 2021 GIOCHI PREZIOSI S.p.A., PLANETA JUNIOR & KOTOC. All Rights Reserved

  CHIPICAO - GORMITI

  Loading the player ...

  ЖETOHИ

  Gormiti колекција

  Откријте ги новите жетони со Gormiti ликовите во
  вашите омилени Chipicao кроасани, мини кроасани,
  бисквити и тортички, и започнете ја играта со вашите пријатели!

  Има 100 различни супер големи жетони за собирање и играње!
  Cоберете ги сите 90 различни супер големи жетони со екстра НАЛЕПНИЦА!
  Играјте со жетоните и чувајте ги сите ликови еден до друг!

  Најдете ги 10те метални Жетони со максимална моќ
  и разменете ги со вашите пријатели за комплетирање на новата
  Gormiti колекција.

  ИГРА НА МОЌИ

  Постојат 4 различни супер моќи на задната страна на секој жетон,
  за да ги споредувате и да играте со вашите пријатели:

  STRATEGY
  SKILL
  POWER 
  WISDOM
   

  Ако поените од моќта што сте ја избрале се исти како на вашиот пријател,
  тогаш изберете друга и продолжете ја играта сè додека некој не победи!

  SHOOTING GAME

  Направете купче со хартиените Жетони.
  Вашите пријатели треба исто така да направат сопствено купче,
  со идентичен број на Play Caps.
  Користете ги металните жетони за собирање како проектил
  и соборете колку повеќе можете.
  Вашите пријатели ќе го направат истото со нивното собрано купче.
  Победник е оној кој ќе успее да турне повеќе хартиени
  жетони од сопственото купче.  DOWNLOAD

  НОВО! Албум со сликички
  Специјани Метални Жетони
  Направете си ваши хартиени ликови
  Пронајди ги разликите
  Лавиринтот на Chipi

  ВРЕМЕ Е ЗА ИГРА!

  Chipi Skate
  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic type
  Labyrinth of words
  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic type
  Feed Mypetdog numbers
  Katana Fruits
  Match Mons
  Tic Tac Toe
  Mushroom
  Monsterboxes
  Dogi Bubble Shooter
  Ne corpora salutandi sea, mel id doctus volutpat accommodare. Id nonumy legimus appellantur duo. Pro an assum interesset. Ea quod erant quo.

  ПРЕТХОДНИ ТЕМИ

  Кликнете на копчето подолу и изберете
  да видите една од претходните теми.